“YAĞMUR İNŞAAT”; 25 yıllık tecrübesi ile yaratıcı mimari tasarımları, ileri teknoloji uygulamaları ve inşaat kalitesi ile proje yönetim konusunda uzmanlaşmış bir yapı firmasıdır.

Hayata geçirdiği tüm projelerde “YAĞMUR İNŞAAT”nın hedefi; kaliteli, sosyal ve nitelikli yaşam alanları sunmaktır. Uzman ekipler ve ileri teknoloji ile desteklenen çalışmalarımız başarısını, tecrübe ile beraber mimarlık ve mühendislik disiplinlerini aynı çatı altında birleştirmesinden almaktadır.

hakkimizda-1

hakkimizda-2

“YAĞMUR İNŞAAT” yüksek kalite standartlarındaki tutarlılık ve teslim hızı; yönetimde ise dostane ve güvene dayalı bir çalışma ortamıyla sağlanan müşteri memnuniyeti en önemli ilkesidir.

“YAĞMUR İNŞAAT” bugüne kadar yaklaşık 40.000 m² ye ulaşmış olan inşaat alanları toplamının 10.000 m² sini ticari ve fabrika alanları, 30.000 m² sini konutlar oluşturmaktadır. Gelişen teknolojiyi takip eden, çağın kalitesine ayak uydurmayı daima görev bilen “YAĞMUR İNŞAAT”, çalışmalarını alanlarında uzmanlaşmış 4 şirketi ile beklentisi yüksek yarınlar için sürdürmektedir.